Skip to content
شرکت آسا پردازش هوشمند راد
شرکت آسا پردازش هوشمند راد

شرکت آسا پردازش هوشمند راد به شماره ثبت 58914 از سال 1389 و در زمان رشد روز افزون کاربرد اینترنت در دنیا به طور تخصصی فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار ، اینترنت و وب با برند آسا به طور رسمی آغار کرد.
در طول این مدت ، چالش عمده ای پیش روی ما بود، چون می بایست کارهایی عرضه کنیم که در کنار کارهای دیگران از سراسر دنیا بر یک محمل قرار گیرند و بلطبع توقعات روز افزون کارفرمایان ما را برآورده سازد. بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد .
ما با استفاده از پرسنل خلاق ، متخصص ، با تجربه سعی کرده ایم که همیشه در زمینه تکنولوژی های روز پیشرو باشیم و حال که این امر میسر شده این را مدیون تیم فنی و تخصصی ، علی الخصوص تیم تحقیق و توسعه خود هستیم.
دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای مرکز تخصصی طراحی آسا تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است. طراحی وب سایت ما، با توجه به اهداف و نیازمندیهای مشتری، نوع فعالیت و با توجه به بودجه درنظر گرفته شده برای طراحی صورت می پذیرد. طراحی وب سایت رابطه مستقیمی با شناخته شدن در موتور های جستجو و پیشی گرفتن از رقبای تجاری دارد. در طراحی وب سایت علاوه بر نیاز به سرعت بالای بارگذاری صفحات سایت در عین زیبایی ، می بایست با استفاده از کلمات کلیدی و تکنیک های سئو ( SEO ) باعث افزایش آمار بازدیدکنندگان شد.

ما، در تمامی فعالیتها، خود را متعهد کرده که همواره سه اصل زیر را در نظر گرفته و در تحقق آنها کوشا باشد
ارزش آفرینی و سودآوری برای مشتریان
ارائه خدمات در سطحی بالاتر از تعهدات خود جهت دستیابی به رضایت کامل و سطح خشنودی مشتری
در نظر گرفتن آموزش به عنوان اصلی کلی با اولویت آموزش مداوم پرسنل شرکت، جهت ارائه سرویسهای هر چه قویتر به مشتریان، آموزش مشتریان در زمینه های مرتبط در جهت ارتقا فرهنگ استفاده مناسب از اینترنت به عنوان یک ابزار تجاری و تبلیغاتی

آثار شرکت آسا پردازش هوشمند راد فقط مخصوص شما خلق می شود تا بتوانید تصویری مناسب از کسب و کار خود به مشتریانتان ارائه داده و آن را گسترش دهید. کاری که ما انجام می دهیم، ارتقاء جایگاه شما در دنیای مجازی است تا بهترین نتیجه را برای شما به دنبال داشته باشد.

ماموریت شرکت :

فعالیت های ما در زمینه طراحی سیستم های تحت وب را می توان به سه بخش تقسیم کرد که بخش اول مربوط به مشاوره و آموزش در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تحت وب، بخش دوم به طراحی وب سایت اختصاص دارد و دیگری تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب و پلتفرم های دیگر مانند : ویندوز ، لینوکس ، اندروید ، IOS و … است.
•طراحی سایت
• تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب.
• تولید نرم افزار کاربردی تحت پلتفرم اندروید و تلفن های هوشمند
• ارائه خدمات مشاوره در هریک از زمینه های فوق.
• تمام پروژه های شرکت براساس نیاز مشتریان به گونه ای منحصر به فرد طراحی و تولید می گردد

چشم انداز ما :

از نگاه ما راه اندازی وب سایت و تولید نرم افزار تاسیس شعبه ای از شغل شماست که می تواند در دنیایی به بزرگی دنیای دیجیتال باشد و هیچگونه محدودیتی در زمان ، مکان و … نداشته و هزینه های نگهداری نیز ندارد و بزرگترین بازاریابان دنیا مانند ( گوگل ، یاهو و… ) شما را معرفی می کنند
یکی از مهمترین اهداف آسا تلاش برای تاسیس شعبه از هر کسب و کاری در دنیای مجازی می باشد و با اجرای این هدف ما نیز می توانیم به یک شرکت موفق جهانی در عرصه فناوری های دیجیتالی نوین تبدیل شویم و از تمام وجود خود به توسعه کسب و کارها کمک خواهیم کرد