Skip to content

با عرض سلام و احترام

 به یاری خداوند بزرگ ، آسا پردازش هوشمند راد در راستای مأموریت خود با حفظ کرامت انسانی و تکیه بر دانش و تلاش کارکنان ، مشتری محوری را سر لوحه تفکر و تعهد خود قرارداده است تا با رشد و اعتلای دانش و مهارت کلیه کارکنان از طریق آموزش و ایجاد محیطی سالم ، شفاف و مشارکت پذیر در درون سازمان و افزایش کیفیت خدمات و تولیدات ، در جهت رضایت مشتریان و نیز توسعه بازارهای ملی و منطقه ای و دوردست گام بردارد . با شرایط فعلی کشور عزیزمان ایران مجموعه ای را راه اندازی کردیم تا بتوانیم نقشی هر چند کوچک در ایجاد اشتغال و استفاده از متخصصین کشورمان داشته باشیم  و تا به امروز با همکاری مدیران و پرسنل وفادار خود توانسته ایم انتظار های مشتریان خود را به عنوان شرکاء تجاری خود رفع نماییم و انتظار های ایشان را افزایش دهیم .

مجموعه ما با هدف ارائه خدمات ارزنده میکوشد تا به یاری خداوند ، نیاز های نرم افزاری مشتریان خود را شناسایی و رفع نماییم و در ارائه ی خدمات میکوشیم تا نیاز های بازارکار را شناسایی و رفع نماییم . ما با قانون صداقت ، کیفیت و قیمت منصفانه در کنار مشتریان خود در داخل و خارج از کشور آماده ارائه خدمات هستیم و با شعار کسب و کار بدون مرز به سوی موفقیت خواهیم رفت .

مجموعه ما در سال‌های آینده نیز آگاهانه و جسورانه در مسیر توسعه حرکت خواهیم کرد و داستان کامیابی‌های خویش را از زبان مشتریان وفادارمان فصل‌به‌ فصل خواهیم نگاشت .

از تمامی کسانی که در این راه ما را یاری کردند بویژه همسر عزیزم که به عنوان شریک کاری و زندگی در تمام سختی های این مسیر در کنارم بود تشکر می کنم .