Skip to content

امنیت سرور :

کارشناسان آساراد برای تامین امنیت سرور شما راه‌حل‌های گوناگونی را در نظر می‌گیرند. یکی از این کارها تنظیم صحیح فایروال سرورتان است تا هم مصرف منابعتان کاهش یابد و هم با حذف بازدیدکنندگان ناخواسته امنیت سرویس‌هایتان بیشتر شود. همچنین با بررسی سرویس‌های موجود روی سرور شما، سرویس‌های ناخواسته را شناسایی کرده و آن‌ها را حذف می‌کنند.

حملات DDoS  از جمله حملات مرسوم در دنیای اینترنت است. کارشناسان آساراد با استفاده از روش‌ های اصولی سرور شما را در مقابل این حملات مقاوم‌ تر می‌کنند و در صورتی که سرور تان تحت حمله قرار گرفت و شما تجهیزات لازم را برای مقابله با آن نداشتید، به صورت دستی حملات وارده را دفع می‌کنند. یکی از راه‌های تامین امنیت سرور نصب پیوسته به‌روزرسانی‌های امنیتی و مانیتور سرویس‌هاست.

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود

اهمیت امنیت سرور را میدانید؟

در هر روز میلیاردها جستجو در موتورهای جستجو برای پیدا کردن یک کالا ، خدمات و … انجام میشود و در هر روز نیز هزاران وب سایت در جهان ، صدها وب سایت در ایران و بی شک تعداد بسیاری وب سایت که بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم در زمینه ی شغلی شما است راه اندازی میشود و با توجه به افزایش کاربران اینترنت در این چند سال اخیر موجب میشود که شما از این کورس سبقت جا بمانید و بی شک نادیده گرفتن این تعداد کاربر و مشتری ضرر جبران ناپذیری بهمراه خواهد داشت .

آژانس تخصصی و خلاقیت آسا راد با شناخت جامعی که از کسب و کارها در دنیای مجازی دارد ، میتواند مشاوره و مجری قوی ای برای پروژه های شما مشتریان عزیز باشد تا وب سایتی حرفه ای و متناسب با سلیقه شما و بازار هدف شما در اختیار شما قرار دهد.

بدین ترتیب داشتن یک وب سایت حرفه ای حق شماست و ما نیز برای ارائه این حق خواهیم کوشید و در کنار شما خواهیم ماند .

0
پروژه اجرایی
0
پروژه فعال
0
مشتری وفادار

نمونه کارهای امنیت سرور