Skip to content
طراحی سایت
طرحای سایت

طراحی وب سایت :

تعریف طراحی سایت به زبان ساده راه اندازی یک شعبه از کسب و کار شما در دنیایی به وسعت دنیای دیجیتال و بدون محدودیت مکانی و زمانی و … است که هزینه های جانبی مانند هزینه ی پرسنل ، اجاره ، آب ، برق و … را نداشته و با استفاده از زیباترین ویترین و استفاده از بزرگترین بازاریابان جهان ( مانند شرکت گوگل ، یاهو ، بینگ و … ) بازاریابی و معرفی میشوند .

طراحی وبسایت آمیزه ای از دانش، هنر و خلاقیت استفاده از عناصر دیداری، و توان مهندسی در چیدن آن ها کنار یکدیگر است. هنگامی که یک سایت بر مبنای اصول و هارمونی اجزا طراحی شود علاوه بر جذب نگاه دائمی مخاطب، میتواند فارغ از محدودیت های زمان، به اثری جاودانه تبدیل شود

طرحای سایت

اهمیت داشتن وب سایت را میدانید ؟

ممکن است ساخت اپلیکیشن موبایل (mobile application) برای مقاصد متفاوتی باشد و ممکن است طراحی اپلیکیشن موبایل براساس نیاز کاربر مربوطه آن صورت بپذیرد. برای مثال وقتی یک کاربر جهت ساخت اپلیکیشن موبایل برای سایت نیاز به ساخت آن دارد ابتدا باید بستر سیستم عامل آن را شناسایی کند و سپس اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل نماید. همانطور که قبلا نیز گفته شده طراحی اپلیکیشن موبایل ممکن است بر پایه سیستم عامل اندروید صورت پذیرد که در اینجا باید به ساخت اپلیکیشن اندروید اقدام شود؛ و یا ممکن است ساخت اپلیکیشن موبایل بر مبنای سیستم عامل دیگری مانند iOS و یا هر سیستم عامل دیگری صورت پذیرد. اما در حال حاضر طراحی اپلیکیشن اندروید به دلیل اینکه کاربران سیستم عامل های اندروید در ایران فراگیرتر هستند به مراتب بیشتر از ساخت اپلیکیشن موبایل برای دیگر سیستم عامل هاست.
0
پروژه اجرایی
0
پروژه فعال
0
مشتری وفادار

نمونه کارهای طراحی سایت